Вітання з Міжнародним днем студента

IV Загальноуніверситетський онлайновий квест «Мовний марафон»

17 листопада 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Дорогі студенти-грінченківці! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем cтудента – святом всіх, хто прагне знань, відчуває потяг до всього нового, незвіданого!

Студентські роки особливі! Це важливий етап становлення і розвитку особистості молодої людини, формування її  як  майбутнього фахівця.

У нашому Університеті зберігаються і примножуються кращі традиції вищої школи. Ми переконані – час навчання запам’ятається Вам як найпрекрасніший період життя, наповнений позитивними емоціями, молодечим оптимізмом, неймовірними відкриттями, визначенням амбітних цілей на майбутнє, здійсненням мрій і реалізацією планів!

Бажаємо зберегти енергійність, цілеспрямованість, оптимізм на довгі роки. Нехай знання, здобуті в Університеті Грінченка, допоможуть Вам досягти поставленої мети! Міцного здоров’я, блискучих перемог, наснаги на все нові й нові звершення. Нехай кожна мить життя збагачує Вас приємними, незабутніми враженнями!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів