День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

21 листопада 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.Свято встановлене Указом Президента на честь двох революцій - Помаранчевої революції та Революції Гідності - «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Цього дня ми вшановуємо всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх, хто відстояв перемогу Революції Гідності. Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, пам’ять усіх, хто загинув, виборюючи наше право жити у вільній, незалежній Україні.

Сьогодні українці на полі бою, воюючи з російськими загарбниками, захищають не тільки територіальну цілісність держави, а й свій вибір творити демократичне, гідне, процвітаюче майбутнє!

Україна переможе!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів