Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом імені Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина)

22 листопада 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті імені Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) на весняний семестр 2022-2023 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 4-х студентів з Факультету романо-германських мов Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць таких студентів:

1. Анну Гуріну,  студентку другого (магістерського) рівня (1 курс), спеціальність «Мова і література німецька», Факультет романо-германської філології;
  2. Ольгу Швець, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Мова і література німецька», Факультет романо-германської філології;
  3. Ксенію Рябець, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Мова і література німецька», Факультет романо-германської філології;
  4. Софію Лєсних, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність «Мова і література німецька», Факультет романо-германської філології.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти