Платформа віртуальних лабораторій «Labster» доступна для грінченківців!

Київський університет імені Бориса Грінченка

За сприяння МОН України наш університет отримав можливість долучитись до використання провідної платформи віртуальних лабораторій та інтерактивної науки «Labster».

Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. студентів та учнів 3000 закладів освіти в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі наразі доступні з таких галузей:

• анатомії та фізіології;
  • біохімії;
  • біології;
  • біотехнологій;
  • хімії;
  • наук про землю;
  • мікробіології;
  • фізики;
  • загальних наук.

Повний каталог симуляцій доступний для перегляду за посиланням.

Платформа містить близько 300 різних симуляцій тривалістю від 10 до 50 хв, які дозволять опанувати різноманітні теми під час проведення віртуального дослідження. Під час проходження симуляції студенти виконують завдання, проходять тестування, ознайомлюються з теорією. Викладач може переглядати звіти щодо проходження студентами симуляцій, в яких відображається інформація щодо прогресу та оцінки кожного студента. Платформа має прості налаштування та інтуїтивний, адаптивний дизайн, тож студенти зможуть проходити симуляції на ПК, планшеті чи мобільному телефоні. Також Labster пропонує анімовані відео, що допомагають ознайомитись з різними процесами та явищами.

Для отримання доступу до платформи перейдіть заповніть реєстраційну форму.