Різдво Христове

25 грудня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

25 грудня християни – православні, католики, греко-католики – святкують одне з найголовніших свят: Різдво Христове. Однак роблять вони це, у значній своїй частині, за різними календарями. На Заході  - здебільшого за григоріанським календарем, а, наприклад, в Україні, Грузії, Сербії велика кількість віруючих відзначає його за юліанським календарем. Дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані у Біблії, ані у жодному документі її не знайти.

Грінченківська спільното! Щиро вітаємо Вас з одним із найсвітліших і найрадісніших свят! Нехай наша найзаповітніша мрія – Перемога над підступним, жорстоким ворогом, мир і благополуччя у рідній Україні - здійсниться найближчим часом! Нехай Різдвяна зірка та народження Ісуса Христа принесуть Вам натхнення на реалізацію мрій і планів, зміцнять віру у власні сили, поселять у серця надію, пошлють у життя удачу!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів