Новорічне привітання

Київський університет імені Бориса Грінченка

Шановна грінченківська спільното! Відходить у минуле такий нелегкий для кожного з нас 2022 рік. Рік, який став роком великих викликів для України, великої втрати для Університету Грінченка. Але незважаючи на титанічні випробування сьогодення, грінченківці  згуртувалися. Студенти, викладачі, співробітники ефективно адаптувалися до навчання і роботи у сучасних умовах, беруть активну  участь у волонтерських проєктах, захищають Батьківщину у лавах ЗСУ. Єдність зробила нас ще сильнішими.

Новорічні свята – особливий час, коли віримо, по-особливому плекаємо сподівання на щасливе майбутнє. Щиро бажаємо всім – і тим, хто зустрічає ці свята у затишному сімейному колі, і тим, хто перебуває далеко від рідного дому, - незгасної віри у нашу Перемогу, власні сили, дружню підтримку! Нехай Новий рік буде щедрим на реалізацію амбітних планів, принесе нові досягнення та  професійні перемоги. Міцного здоров’я Вам, оптимізму, злагоди у родинах, добробуту, невичерпної енергії, Переможного Миру!

З Новим роком!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів