Благодійна допомога від Charitable Foundation «Ukraine Support and Renovation» Університету Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка 30 листопада 2022 р. звернувся до Благодійного фонду «Ukraine Support and Renovation» з проханням сприяти наданню допомоги у вигляді передачі Університету генераторів. Звернення Університету було оперативно розглянуто та вже 10 січня 2023 р. Університет Грінченка отримав 2 генератори від вказаного благодійного фонду підтримки українців.

Висловлюємо свою повагу команді Charitable Foundation «Ukraine Support and Renovation», подяку за підтримку, допомогу в налагодженні стабільних умов функціонування Університету під час російсько-української війни та вияв солідарності з українцями.

Благодійна допомога від Charitable Foundati...