Розколяда в Університеті Грінченка

Січень 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка відсвяткували Розколяду. Розколяда - традиція проводів різдвяно-новорічних свят, їх фінальний акорд - починається після 15 січня, а тривати може до Стрітення, коли, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною.

Представники Студентського парламенту та Студентської профспілки, Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених порадували всіх, хто доєднався до заходу, розмаєм старовинних  колядок та щедрівок. Кожен учасник феєричного дійства мав можливість насолодитися безтурботним станом радості, яку завжди приносять найочікуваніші свята, аби пронести його в душі крізь виклики війни до Нашої Перемоги!

Висловлюємо подяку за організацію свята заступнику декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Мусіяченко Ользі Сергіївні.

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Розколяда в Університеті Грінченка