Фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща»

Фольклорно-етнографічний фестиваль  «Від Різдва до Водохреща»

З 07 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року

Фольклорно-етнографічний фестиваль  «Від Різдва до Водохреща»

З 07 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року в Університеті Грінченка відбувся Фольклорно-етнографічний онлайновий фестиваль «Від Різдва до Водохреща». Мета фестивалю: розвиток українського аматорського мистецтва; відтворення популяризація та збереження народних звичаїв, свят традицій та обрядів; сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності.

Фольклорно–етнографічний фестиваль проводився у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:

• вокальне мистецтво;
  • хорова (церковна) музика;
  • інструментальне виконавство;
  • хореографія;
  • театральне мистецтво;
  • макет різдвяної шопки;
  • художнє читання;
  • образотворче та декоративно-прикладне мистецтво;
  • конкурс на кращу різдвяну страву.

Серед тих, хто зареєструвався до участі у Фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща», і діти, і молодь, і люди старшого віку – всього 367 заявок з усіх областей України.

З інформацією про переможців можна ознайомитись на сайті фестивалю у рубриці «Лауреати-2023».

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів