Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції Вікторію Вдовиченко – учасницю дослідницької програми від Британської королівської академії (Астонський університет (Бірмінгем))

Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції  Вікторію Вдовиченко – учасницю  дослідницької програми від Британської королівської академії (Астонський університет (Бірмінгем))

Астонський університет (Бірмінгем)

 

   

 

 

Навіть у сучасних складних умовах співробітники кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції не припиняють шукати та використовувати можливості для професійного розвитку. Кандидатка історичних наук, доцентка кафедри Вікторія Андріївна Вдовиченко – яскравий цьому приклад. 

Наразі Вікторія Андріївна гідно представляє Київський університет імені Бориса Грінченка в Великій Британії. За результатами відбору, вона виграла престижне стажування за дослідницькою програмою для українських науковців, яке підтримується Британською академією та Радою науковців Великої Британії. Разом із 60 дослідниками і дослідницями з України з різних спеціальностей, вона перебуватиме в Великій Британії для здійснення низки досліджень. Це – унікальна можливість для українських науковців популяризувати свої студії серед різних університетів Об’єднаного Королівства й Україну в цілому.

Першочерговим завданням дослідницької програми стала солідарна відповідь на підтримку українських дослідників та викладачів через російську повномасштабну агресію в Україні. Проте ця програма дає унікальну можливість представляти Україну, створює платформу для обміну досвідом та реалізації спільних академічних, наукових та освітніх проектів, сприяючи розбудові демократичної та європейської України.

Дослідницька програма вже отримала 3 млн фунтів стерлінгів від Міністерства бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великої Британії; крім того, фінансову підтримку програмі надає й Фонд Наффілда. 

Програма для українських науковців від Британської академії допоможе більшій кількості українських дослідників продовжувати виконувати свої дослідження та безпечно перебувати в Великій Британії. Крім того, це є унікальною можливістю представляти українські університети, налагоджувати теплі та щирі взаємовідносини з академічними та науковими колами інших країн. 

Пишаємося нашою колегою та бажаємо Вікторії Андріївні подальших успіхів у професійному зростанні!

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин

Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права...
Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права...
Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права...
Вітаємо доцентку кафедри міжнародного права...