Спортивні змагання з плавання у спорткомплексі

Спортивні змагання з плавання у спорткомплексі;

04 та 25 березня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

04 та 25 березня 2023 року працівниками спорткомплексу проведені спортивні змагання з плавання «Веселий дельфін» та «Gold Capybara», в яких брало участь понад 220 учнів школи плавання «Grinchenko swimming» віком від 8 до16 років. Враховуючи військовий стан, змагання проводились у два етапи. Учасники змагань під час запливів, долаючи хвилювання та тривогу, показали найкращі результати на дистанції 25, 50, 100 метрів, отримали досвід подолання труднощів, відчули смак перемоги.

Організовані змагання спрямовані на патріотичне виховання молоді, популяризацію плавання та здорового способу життя. Тренерський колектив Басейну Університету Грінченка щодня працює з молоддю, прагне якнайкраще розкрити спортивний потенціал кожної дитини, покращити техніку плавання, отримати задоволення від процесу та результату. На завершальному етапі змагань всі учасники були нагороджені почесними медалями, грамотами Університету й отримали святковий солодкий сюрприз – торт «Grinchenko swimming».

Під час змагань було зібрано кошти (12112 грн.) на підтримку Збройних Сил України та перераховано в БФ «Повернись живим». Загальний внесок за весь період збору коштів у Басейні Університету Грінченка становить 84 947 грн.

Дякуємо кожному, хто боронить нашу державу на фронті! Завдяки мужності, професіоналізму воїнів ЗСУ ми можемо організовувати і проводити такі заходи! Дякуємо усім нашим героям за можливість жити! Слава Україні!

Матеріали надано Спортивним комплексом Університету Грінченка

Спортивні змагання з плавання