Міжнародна співпраця з Університетом імені Адама Міцкевича (Польща)

02-08 квітня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

З 2 по 8 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у літній школі «Interdisciplinary Study in the Humanities» на базі Університету імені Адама Міцкевича (Польща). Літня школа об'єднала представників 10 українських ЗВО в межах проєкту NAWA «Солідарність з Україною – Європейські університети».

Університет Грінченка представляли: Уляна Назимок (здобувачка вищої освіти третього рівня, освітньо-наукової програми «Історія» спеціальності 032 Історія та археологія) та Євгенія Зубенко (здобувачка вищої освіти першого рівня, освітньо-наукової програми «Історія» спеціальності 032 Історія та археологія). Програма передбачала низку зустрічей, зокрема з проректорами, деканами та провідними науковцями Познанського УАМ, а також з волонтерами, керівниками бізнесових, розважальних організацій.

Учасники змогли обговорити можливості академічної співпраці, спільні наукові проєкти, перейняти науковий та практичний досвід польських колег. Особливе обговорення викликало питання інтердисциплінарності, яка відкриває нові горизонти для здобувачів вищої освіти обох країн, популяризує затребувані на ринку праці спеціальності.

Дякуємо нашим партнерам за запрошення та організацію насиченого стажування для наших здобувачів освіти!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Міжнародна співпраця