Творчі здобутки вокалістів університетської студїї «Subito»

Київський університет імені Бориса Грінченка

Ніщо, ніякі випробування - навіть виклики воєнного часу - не знищать натхненну співочу душу українського народу… Щиро закохані у пісню учасники університетської вокальної студії «Subito» (керівник Кольберт А. В.) взяли участь у низці конкурсів і фестивалів, які проходили в Україні та у країнах зарубіжжя взимку та весною 2023 року.

На суд журі Канадсько-українського конкурсу-фестивалю юнацької творчості «КИЇВ – ТОРОНТО 2023», який проводився у партнерстві з канадською онлайновою платформою ApplyBoard, гурт, який складався з усіх вокалістів студії, представив пісню «Моя Україно». Ансамбль нагородили Дипломом ІІІ ступеня.

Анна Орел, Ілля Король, взявши участь у ІХ Міжнародному двотуровому вокально-хоровому конкурсі «VICTORIA» сольно, стали володарями Диплома ІІ ступеня; Ілля Сліпчук - Диплома ІІІ ступеня.

На Міжнародному багатожанровому двотуровому благодійному дистанційному конкурсі мистецтв «ANCONA FEST» (Міжнародний проєкт Україна-Італія, м. Анкона) студійці поповнили скарбничку перемог Дипломом І ступеня.

02 квітня на сцені Центру культури і мистецтв НАУ відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль «ART VESNA». Вокальний ансамбль «Subito» став переможцем у номінації «Естрадний вокал».

У найближчих планах вокалістів студії – участь у Міжнародному багатожанровому двотуровому благодійному конкурсі мистецтв «ЄВРОПЕЙСЬКА ВЕСНА 2023» у Словаччині (м. Братислава), ювілейному Х Міжнародному двотуровому вокально-хоровому конкурсі «VICTORIA», співпраця з духовим оркестром «Водограй» (м. Вишгород).

Тримаймо мистецький фронт! Україна Переможе!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Київського університету імені Бориса Грінченка

Творчі здобутки вокалістів студїї «Subito»