Університет Грінченка піднявся на 18 позицій у Рейтингу ЗВО України за показниками Scopus

24 квітня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

24 квітня 2023 року на Оsvita.ua опубліковано результати щорічного рейтингу закладів вищої освіти України за даними наукометричної бази Scopus.

Київський університет імені Бориса Грінченка покращив свій рейтинг на 18 позицій, посівши 116 місце з-поміж 204. Така позитивна динаміка – результат системної роботи науковців Університету над підготовкою та оприлюдненням наукових публікацій у виданнях, що індексуються у наукометричній базі Scopus, щорічний приріст цитувань, участь грінченківців в організації та проведенні міжнародних наукових заходів, зокрема конференції “Problems of Infocommunications. Science and Technology” (PIC S&T) та воркшопу “Cybersecurity Providing in Information and Telecommunication Systems” (CPITS).

Дякуємо колегам, які попри труднощі й важкі втрати, продовжують тримати науковий та освітній фронт, адже збереження і примноження наукових здобутків – наш внесок у Перемогу України. Вітаємо і бажаємо науковій спільноті Університету подальших досягнень!

Матеріали надано Бібліотекою Університету Грінченка