I-ші змагання з плавання «Мій вибір - ЗДОРОВ`Я» у Басейні Університету Грінченка

I-ші змагання з плавання "Мій вибір - ЗДОРОВ'Я" у Басейні Університету Грінченка

5 травня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

5 травня 2023 року в плавальному басейні Університету тренерським складом були проведені І-ші аматорські змагання з плавання "Мій вибір - ЗДОРОВ'Я" серед працівників Університету, учнів «Малої групи» та відвідувачі Grinchenko Swimming (вік 20-50 р.). Всі учасники були нагороджені грамотами, а переможці отримали медалі за 1,2,3 місця. Ці перші змагання стали дійсно незабутнім днем для всіх учасників та суддів. Організатори змагань вкотре переконалися, що спільні тренування та змагання не тільки зміцнюють здоров'я, але і створюють чудові умови для дружнього спілкування та підтримки один одного.

Завдяки мужності, професіоналізму воїнів ЗСУ ми можемо організовувати і проводити такі заходи! Дякуємо кожному, хто боронить нашу державу на фронті! Дякуємо усім нашим героям за можливість жити!

Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом