Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ з Університетом Острави

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Острави (Чехія) на осінній семестр 2023-2024 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць таких студентів:

1. Ярину Хижняк, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», освітня програма «Соціальна адвокація», Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
  2. Вікторію Лопачук, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Соціальна робота», освітня програма «Соціальна адвокація», Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти