Стажування в рамках програми Еразмус+ з Університетом Овідіуса в Констанці (Румунія)

8-12 травня 2023 р.

Університет Овідіус в місті Констанца (Румунія)

Упродовж 8-12 травня 2023 р. декан Факультету суспільно-гуманітарних наук Олена Александрова та професор кафедри всесвітньої історії Галина Саган у рамках програми мобільності Erasmus+ проходили стажування в Університеті Овідіуса в місті Констанца (Румунія).

Від Erasmus+ офісу координатором стажування на Факультету історії та політології був професор Пантелеймон. У перші два дні перебування в університеті професор Пантелеймон ознайомив українських колег з інфраструктурою факультету, потім вони побували в бібліотеці університету, відвідали лекційні та практичні заняття на факультеті, брали участь у тренінгах для науково-педагогічних працівників.

У середу, 10 травня, зустрічалися з деканом Факультету історії та політології професором Емануелем Плопеану, який розповів про специфіку адміністративного управління та організацією освітнього процесу на факультеті. Також обговорили можливі напрями контактів між факультетами та варіанти підписання договору про співпрацю.

11-12 травня Олена Станіславівна та Галина Василівна взяли участь у щорічній ХІV конференції «Співпраця і контраверсія: балтійські і скандинавські студії». На форумі вони долучилися до обговорення низки питань: права національних меншин Балтійського регіону у ХХ ст.; кореляція між міграцією та безпекою у Фінляндії та Румунії; латвійські біженці на шляху до Швеції в усних історичних свідченнях тощо. У перервах між дискусіями Олена Станіславівна та Галина Василівна мали можливість поспілкуватися та налагодити контакти з колегами з різних університетів країн Європейського Союзу.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Університет Овідіуc в Констанці (Румунія)