Стажування Еразмус+ в італійському ЗВО

05-11 травня 2023 р.

Університет Палермо (Італія)

В рамках програми Еразмус+ з Університетом Палермо (Італія) викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Університету Грінченка: Копитіна Анастасія Сергіївна, доктор філософії, викладач кафедри та Москаленко Анастасія Олексіївна, викладач кафедри мали змогу пройти тижневе викладацьке стажування в Університеті-партнері в період з 05.05 по 11.05.2023 року.

Під час стажування Анастасія Копитіна та Анастасія Москаленко проводили заняття для студентів італійців та студентів по обміну Еразмус, на літературно-філософському факультеті, а також відвідали лекції італійських колег присвячених питанням дидактики, практичні заняття з іноземної мови та факультативні заняття української мови для іноземних студентів.

Студенти та викладачі Університету Палермо зацікавлено та активно співпрацювали під час занять Анастасії Сергіївни та Анастасії Олексіївни, поглиблюючи свої знання про фразеологічні явища у мові, пасивний та активний стан у мові, а також про цифрові засоби для покращення вивчення та викладання іноземної мови, а також про порівняльні особливості італійської, французької та української лінгвокультур.

Під час програми академічної мобільності викладачі Університету Грінченка мали змогу комплексно познайомитись з освітнім та науковим процесом в Університеті Палермо, проаналізувати викладацький досвід європейських колег та співробітників університету. Було визначено перспективи участі викладачів Університету Грінченка у наукових дослідженнях разом з викладачами Університету Палермо в рамках вивчення концепту "Україна" в сучасному європейському дискурсі.

В рамках тижневого перебування у ЗВО Палермо наші колеги мали змогу познайомитися із організаційною структурою закордонного університету, отримати унікальний досвід та встановити наукові контакти з іншими університетами Європи та України.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Стажування Еразмус+ в італійському ЗВО