Фестиваль науки – 2023: Міжнародний вебінар «Ставлення до жінок-військових: свідчення з України та за-за кордону»

18 травня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

18 травня 2023 року у рамках Фестивалю науки – 2023 року відбувся міжнародний вебінар «Ставлення до жінок-військових: свідчення з України та за-за кордону», організований кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Фестиваль науки – 2023

Модерувала захід Ольга Швед, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат соціологічних наук.

Спікерами вебінару були: Дженні Мазерс, старший викладач кафедри міжнародної політики Аберістсвітського університету (Велика Британія) та Анна Квіт, науковий співробітник відділу європейських та міжнародних соціальних і політичних досліджень UCL Університету Аберіствіт (Велика Британія).

Під час вебінару було обговорено ставлення суспільства до жінок-військовослужбовців; проаналізовано проблеми, з якими стикаються українські захисниці; висвітлено особливості гендерної рівності у Збройних силах України; окреслено спільні та відмінні риси військової служби в Україні та США.

На заході були присутні студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники, психологи, соціальні працівники.

Дякуємо всім, хто долучився до вебінару!

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

«Ставлення до жінок-військових»