Вітаємо переможницю Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2022/2023 н.р.!

10 травня 2023 року
м. Івано-Франківськ

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2022/2023 н.р., який проводився в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, диплом ІІ ступеня отримала Бурячок Єлизавета Романівна, студентка ІІ курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Психологія» освітньої програми «Практична психологія» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Коханову Олену Петрівну, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри психології особистості та соціальних практик Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможницю!