Перемога у Всеукраїнському конкурсі Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України «Молодий вчений року»

20 травня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

Щиро вітаємо гарантку ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня, кандидатку юридичних наук, доцентку кафедри приватного права Факультету права та міжнародних відносин Сергієнко Наталію Артурівну з ПЕРЕМОГОЮ у щорічному Всеукраїнському конкурсі Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України «Молодий вчений року» в номінації «Право» за підсумками діяльності 2022 року.

Конкурс передбачав змагання найперспективніших молодих вчених України з різних галузей та сфер діяльності в низці номінацій, серед яких блок ІІ, до якого входила номінація «Право», став цього року найпопулярнішим і був представлений 467 заявками!

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулася 20 травня 2023 року до Дня науки в Будинку вченого НАН України та пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Протягом заходу на адресу кращих з кращих молодих науковців лунали привітання від видатних українських вчених та громадських діячів.

Усі гості отримали подарунки та приємні емоції, а лауреати - «науковий Оскар» та визнання своєї наукової діяльності.

Щиро радіємо успіхам молодих вчених України та разом тримаємо науковий фронт!

Пишаємося та надихаємося Вашими здобутками та перемогами!

Матеріали надані Факультетом права та міжнародних відносин

«Молодий вчений року»