Церемонія передачі мережевого обладнання Університету Грінченка в рамках ініціативи «Wi-Fi в укриттях»

24 травня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

24 травня 2023 року відбулася церемонія передачі мережевого обладнання Київському університету імені Бориса Грінченка в рамках ініціативи «Wi-Fi в укриттях», яка була започаткована Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України. Проєкт оновлення мережі в університеті реалізовано компанією Хуавей Україна за сприяння БО БФ «Фонд освітніх ініціатив».

На церемонію завітали Надія Омельченко, засновниця БО БФ «Фонд освітніх ініціатив», Ксенія Захарченко, керівниця прес-служби БО «БФ «Фонд освітніх ініціатив», Ма Їфань, директор Департаменту зв’язків з громадськістю компанії Хуавей Україна, Аліна Севастюк, менеджер зі зв’язків з громадськістю та спеціалісти Департаменту.

Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор, голова комісії з реорганізації Олександр Турунцев, який висловив подяку БФ «Фонд освітніх ініціатив» та компанії Хуавей Україна: «Щиро дякую компанії Хуавей Україна та БФ «Фонд освітніх ініціатив» за передачу мережевого обладнання! Це ще більше підсилить наші можливості у забезпеченні якісного освітнього процесу, зокрема й під час повітряних тривог». Також О. Турунцев запросив гостей долучитися до відкриття Цифрового хабу інноваційних рішень в червні цього року.

Надія Омельченко, засновниця БО БФ «Фонд освітніх ініціатив» разом з Ма Їфань, директором Департаменту зв’язків з громадськістю компанії Хуавей Україна вручили сертифікат дарування мережевого обладнання – точок доступу, комутатора, адаптерів живлення, яке розширить мережеве покриття в укриттях навчальних корпусів та адміністративному корпусі.

По завершенні церемонії гостям була проведена екскурсія навчальним корпусом.

«Wi-Fi в укриттях»