Змагання з плавання присвячені пам’яті Огнев’юка Віктора Олександровича

20-21 травня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

20 та 21 травня 2023 року в басейні спортивного комплексу відбулись змагання з плавання, в яких взяли участь 147 учасників, і які були присвячені пам’яті ректора Київського університету імені Бориса Грінченка – Огнев’юка Віктора Олександровича доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, повного кавалера ордена «За заслуги»; з 2007 до 2022 року ректор Київського Університету імені Бориса Грінченка.

Віктор Олександрович – лідер Університету багатогранна особистість, своєю життєвою та професійною енергією запалювала серця людей різних поколінь, розбудовуючи заклад вищої освіти європейського рівня. Під його мудрим керівництвом Університет перетворився на освітній, науковий, культурний осередок міста Києва.

Саме, Віктор Олександрович зробив наш басейн дієвим. Завдяки йому, більше 13 років діяльності басейну ми маємо можливість виконувати навчальну програму з плавання серед студентів, оздоровляти школярів міста та жителів Оболоні.

З досягненнями Віктора Огнев’юка в становленні Університету, його успіхах у науковій роботі, спорті були ознайомлені батьки школярів, учасники змагань.

Всі учасники змагань отримали грамоти за участь, а переможці були нагороджені медалями.

Такі змагання присвячені пам’яті Віктора Олександровича будуть проводитися щорічно.

Дякуємо Віктору Олександровичу як учаснику територіальної оборони Києва та Київської області та ЗСУ за можливість проводити подібні спортивні заходи!

Бажаємо миру та перемоги!

Матеріали надані Спортивним комплексом

Змагання з плавання