Фестиваль науки – 2023: Х Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Інформаційні технології – 2023»

18 травня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

18 травня 2023 року відбулася Х Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Інформаційні технології – 2023».

Фестиваль науки – 2023

Участь у заході взяли молоді вчені з усієї України, які працюють у галузі інформаційних технологій, було надіслано 129 доповідей, 104 із яких включено у збірник матеріалів конференції.

У рамках заходу науковці обговорили актуальні теоретичні й практичні проблеми за напрямками роботи конференції:

• використання інформаційних технологій в освіті та науці;
  • апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій;
  • математичне моделювання та обчислювальні методи;
  • технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

Роботу конференції було організовано в дистанційному режимі: розміщено матеріали у відкритому доступі, з можливістю обговорення у коментарях.

За результатами роботи конференції було видано електронний збірник матеріалів (ISSN 2664-2638), який розміщено на сайті конференції «ІТ-2023».

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

«Інформаційні технології – 2023»