Вітаємо Анастасію Дитяткову, призерку ХХХ Всеукраїнської Спартакіади «ПОВІР У СЕБЕ»

23-25 травня 2023 року

м. Полтава

В місті Полтава 23-25 травня 2023 року пройшли фінальні змагання ХХХ Всеукраїнської Спартакіади «ПОВІР У СЕБЕ» серед дітей з порушенням слуху, присвяченої 32-й річниці незалежності України.

Переселенка із Херсона (ДЮШС №6) Дитяткова Анастасія, яка тренується в Басейні Університету Грінченка прийняла участь у цих змаганнях.

Тренує Анастасію заслужений тренер України Бенедик Елла Дмитрівна.

Анастасія вкотре виправдала сподівання її тренера та шанувальників, виборивши 3 найвищі нагороди – посівши 1 місця та встановивши 3 рекорди Спартакіади.

Анастасія стала кращою на дистанції 50 та 100 метрів вільним стилем, а також на дистанції 50 метрів батерфляєм!

Також поза конкурсом Анастасія пливла дистанцію 200 м вільним стилем, показавши найкращий результат.

Пишаємося спортсменкою нашого басейну.

Вітаємо заслуженого тренера України Еллу Дмитрівну, віримо в їх нові перемоги.

Віримо у перемогу ЗСУ!

Слава Україні!