Вітаємо переможницю Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)» у 2022/2023 н.р.!

06 червня 2023 року

м. Кременчук

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)» у 2022/2023 н.р., який проводився у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, диплом ІІ ступеня отримала Груздьова Катерина Ігорівна, студентка ІV курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Математика» освітньої програми «Математика» Факультету інформаційних технологій та математики.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Астаф’єву Марію Миколаївну, кандидата фізико-математичних наук, доцента, доцента кафедри математики і фізики Факультету інформаційних технологій та математики.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможницю Міжнародного конкурсу!