Вітаємо переможця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» у 2022/2023 н.р.!

02 червня 2023 року

м. Кременчук

За результатами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» у 2022/2023 н.р., який проводився у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, диплом ІІІ ступеня отримав Ожиганов Дмитро Ігорович, студент ІІІ курсу (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) спеціальності «Економіка» освітньої програми «Економіка міста. Урбаністика» Факультету економіки та управління.

Вітаємо переможця та його наукового керівника Лойко Валерію Вікторівну, доктора економічних наук, професора, професора кафедри міжнародної економіки Факультету економіки та управління.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Вітаємо переможця!