20 червня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

20 червня 2023 року стартував чотириденний воркшоп «Migration, forced displacement and the politics of loss in Ukraine and beyond» в рамках ініціативи UK-Ukraine Twinning Initiative у партнерстві з Королівським університетом Белфасту, Велика Британія.

Київський університет імені Бориса Грінченка у даному міжнародному науковому проєкті представляють: Лілія Гриневич, перший проректор, міністр освіти і науки України 2016-2019 рр.; Володимир Огризко, проректор з міжнародної діяльності, міністр закордонних справ України 2007-2009 рр.; Олена Александрова, декан Факультету суспільно-гуманітарних наук; Ольга Виговська, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти; Тетяна Костюк, старший науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти; Віктор Звонар, професор кафедри управління Факультету економіки та управління; Ірина Маньковська, науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти; Вікторія Пугач, доцент кафедри політології та соціології Факультету суспільно-гуманітарних наук.

Мета даного проєкту полягає у консолідації співпраці двох інституцій завдяки аналізу вимушеної міграції та вироблення пропозицій щодо подальшої адаптації та підтримки внутрішньо-переміщених осіб та українських біженців за кордоном.

Проблематика проєкту була висвітлена у доповідях Володимира Огризка «Історичне підґрунтя втрат України під час війни» та Лілії Гриневич «Вища освіта в Україні: втрати та зміни».

Виступи доповідачів викликали жваве обговорення та зацікавленість академічної спільноти Королівського університету Белфасту і не залишили байдужим жодного учасника зустрічі.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

UK-Ukraine Twinning Initiative