Співпраця з Королівським університетом Белфасту. День 3

22 червня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

Третій день роботи науковців з Університету Грінченка в Королівському університеті Белфасту розпочався з блискучої та предметної доповіді доктора економічних наук Віктора Звонаря, який у своїй презентації висвітлив всі аспекти втрат для національної урбаністики, ринку праці, економіки, екології та їх наслідки для Європи. Тему продовжив Dr. Merav Amir, представник School of Natural and Built Environment, структурного підрозділу приймаючого ЗВО.

Друга сесія воркшопу була присвячена роботі неурядових організацій, волонтерів та громадських активістів. Досвід України представляли Ольга Виговська та Ірина Маньковська. Співробітники Університету Грінченка у тісній співпраці з директором програм Українського центру соціального розвитку Ігорем Рейтеровичем підготували змістовну доповідь про місце НГО у публічній політиці, проблеми та виклики, спричинені війною, та пріоритетні напрями розвитку волонтерської діяльності та громадських організацій в подальшому. До делегації долучилась Вікторія Вдовиченко, яка зараз перебуває у Великій Британії та реалізовує дослідження в Університеті Бірмінгему.

Колеги з Університету Белфасту Dr Teresa Degenhardt (School of Social Sciences, Education and Social Work) та Університету Дубліну Dr Fiona Murphy (Assistant Professor in Refugee & Intercultural Studies and Programme Chair MA Refugee Integration) презентували результати проведених ними досліджень та досвіду регулювання діяльності волонтерських осередків та громадських організацій.

Важливим аспектом міжуніверситетсього діалогу стало окреслення пріоритетів розвитку подальшої співпраці.

Матеріали надані НМЦ інтернаціоналізації вищої освіти

Королівський університет Белфасту