Міжнародна проєктна активність Університету Грінченка знову серед найкращих!

Міжнародна діяльність Університету Грінченка: нові горизонти, перспективи та здобутки

Київський університет імені Бориса Грінченка

Ще одна перемога у скарбничку наукових проєктів Університету: спільна ідея кафедри комп'ютерних наук і математики, кафедри менеджменту, кафедри романської філології отримала визнання і фінансування в рамках напряму Жан Моне програми Еразмус+ - 2023!

Проєкт з амбіційною назвою «European Digital Governance Expertise Brought to Ukraine: tools and effects (e-DEBUT)» ставить за мету висвітлення та поширення досвіду ЄС та найкращих практик переходу до електронного урядування, досягнувши яку, він сприятиме просуванню цінностей ЄС щодо прозорості, демократії участі та інклюзивність через зміцнення цифрової спільноти в Україні. Проект спрямований на розробку інноваційної навчальної програми для підвищення навичок і компетенцій державних службовців, які навчаються на магістерських програмах, необхідних для ефективного надання державних електронних послуг у воєнний час, а також передачі знань про технологічні тенденції та найкращі практики електронного урядування країни ЄС.

Вітаємо команду переможців: професора Наталію Морзе, завідівача кафедри германської філології Русудан Махачашвілі, професора Людмилу Ільїч, професора Віктора Звонаря, доцента Вікторію Вдовиченко і бажаємо натхнення та наполегливості у досягненні поставленої мети та генерувати нові ідеї для розвитку України та Університету Грінченка.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти