Студентський театр Університету Грінченка на сцені Національної оперети України

7 липня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

7 липня 2023 року в приміщенні камерної сцени ім. Івана Козловського Національної оперети України відбулася прем’єра вистави за однойменною п’єсою Теннессі Вільямса «Скляний звіринець» студентського театру Київського університету імені Бориса Грінченка «Чарівне місто».

Театральна студія, створена 2021 року, долучила до участі 15 студентів різних факультетів Університету Грінченка. Художній керівник студії та режисер-постановник – Кобиляцька Ганна, викладач кафедри германської філології Факультету романо-германської філології Університету Грінченка.

Режисер-постановник, сценограф та художник із костюмів – Кобиляцька Ганна.

Ролі виконували:

Аманда Уінгфілд – Кобиляцька Ганна (Факультет романо-германської філології);

Том Уінгфілд – Юрчук Кирил (Факультет української філології, культури і мистецтва);

Лаура Уінгфілд – Устенко Катерина (Факультет суспільно-гуманітарних наук);

Джим О'Коннор – Опанасюк Володимир (Факультет права та міжнародних відносин).

Керівництво театру висловило вдячність Університету Грінченка за підтримку студентської сценічної творчості.

Вітаємо Університет із успішною прем’єрою вистави!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Студентський театр Університету Грінченка