Вступна кампанія 2023

Розпочала роботу Приймальна комісія!

19 липня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

Сьогодні, 19 липня 2023 року, розпочався прийом заяв до Київського університету імені Бориса Грінченка від майбутніх бакалаврів. Цьогоріч бакалаврам пропонується понад 50 освітніх програм, серед яких є унікальна нова програма «Цифрове етномистецтво» на Факультеті образотворчого мистецтва і дизайну. Одночасно з операторами Приймальної комісії, що здійснюють обробку електронних заяв, працюють консультаційні центри, де вступникам допомагають зареєструвати пільги, створити електронний кабінет, а також розібратись з Порядком вступу. За першу половину дня до університету надійшло майже 1000 заяв від вступників.

Чекаємо на нові заяви, на цікаві і креативні мотиваційні листи, на нову когорту грінченківців!

Розпочала роботу Приймальна комісія!