Грінченківці успішно пройшли стажування за програмою уряду Японії

02 серпня 2023 року

Університет Яманаші, Японія

02 серпня 2023 року троє студенток кафедри японської мови і перекладу Факультету східних мов, які протягом року навчалися за програмою MEXT Scholarship Міністерство освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії в університеті-партнері Грінченкового Університету Університеті Яманаші, успішно захистили свої підсумкові дослідницькі проєкти.

Поліна Плужник, Софія Трошина та Поліна Зіберт, які за підтримки професорів Університету Яманаші протягом року реалізовували свої дослідницькі проєти 02 серпня 2023 року представили свої результати та успішно захистили свої дослідницькі проєкти.

Долучитися до оцінювання наукового доробку грінченківців мали змогу й представники їх альма-матер – Київського університету імені Бориса Грінченка. У форматі відео-конференції до фінального оцінювання результатів досліджень долучилися: Іван Семеніст, декан Факультету східних мов, доктор філологічних наук, доцент; Дмитро Москальов, завідувач кафедри східної культури і літератури, кандидат філологічних наук, доцент та Костянтин Комісаров, доцент кафедри японської мови і перекладу, кандидат філологічних наук, доцент.

Вітаємо наших грінченківців із успішним завершенням стажування за програмою академічної мобільності в Японії та бажаємо подальших успіхів!

Матеріали надані Факультетом східних мов

Стажування за програмою уряду Японії