Колекція Бібліотеки Університету поповнилася рідкісними виданнями Бориса Грінченка

21 серпня 2023 року

Бібліотека Київського університету імені Бориса Грінченка

21 серпня 2023 року колекція рідкісних та цінних видань Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка поповнилася новими виданнями – ІІ, ІІІ та ІV томами першого видання словника Бориса Грінченка 1908-1909 рр., а також перевиданнями 1937 р. першого тому словника Бориса Грінченка в двох примірниках.

Подарували видання меценати та партнери Університету – Сергій Ночовкін та Ганна Росенко. Вони вже мають власну колекцію в бібліотеці Університету, яка налічує близько 1000 видань.

На урочистій зустрічі були присутні голова комісії з реорганізації, проректор Університету Грінченка Олександр Турунцев, голова Вченої ради Університету, проректор з наукової роботи Наталія Віннікова, директор Бібліотеки Університету Тетяна Опришко.

Після час зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці.

Щиросердно дякуємо пану Сергію та пані Ганні за незмінну підтримку і меценатство та запрошуємо грінченківців до Бібліотеки Університету ознайомитися з унікальними виданнями!

Матеріали надані Бібліотекою Університету

Колекція Бібліотеки Університету