Вітаємо старшого викладача кафедри української мови Тетяну Горохову з врученням відзнаки Київського міського голови!

17 серпня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

17 серпня 2023 року з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді відбулося вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови.

Мер столиці Віталій Кличко, вітаючи нагороджених, наголосив: «Відзначення вас сьогодні нагородою свідчить про визнання вашої успішної роботи задля розвитку української столиці… Саме ви – майбутнє нашої держави! І саме вам будувати успішну і сильну Україну. Дякую нашим молодим волонтерам за активну діяльність, за допомогу нашим захисникам! Я бажаю вам сил, успіху, впевненості в собі і всім нам – якнайскорішої Перемоги!».

Серед нагороджених – старший викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва Університету Грінченка Тетяна Горохова, якій мер столиці вручив Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики, активну громадянську позицію, волонтерську діяльність.

Успіхів, нових вершин, не зупинятися на досягнутому!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Вітаємо Тетяну Горохову!