Патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів
«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

26 серпня - 05 вересня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

З 26 серпня по 05 вересня 2023 року 99 студентів та співробітників Університету Грінченка взяли участь у патріотичному онлайн забігу в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», який проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України і дає можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких Героїв. Захід приурочено до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Серед загиблих українських воїнів - студенти та випускники нашого Університету. Їх імена обрали для участі у забігу вдячні грінченківці.

Вперше забіг відбувся 2018 року на території «Експоцентру України» і об’єднав 300 учасників. Цьогоріч кількість учасників - майже 6500 осіб із 37 країн світу.

Пам’ятаємо загиблих, шануємо Захисників і Захисниць!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»