Літня школа «START-UPS, TRANSFER AND DIGITAL STUDIES»

Літня школа «START-UPS, TRANSFER AND DIGITAL STUDIES»

03-09 вересня 2023 року

Колегіум Полонікум (м. Слубіце / Франкфурт-на-Одері)

 

 

 

03-09 вересня 2023 року, відбулась Літня школа «START-UPS, TRANSFER AND DIGITAL STUDIES» у двомісті Слубіце / Франкфурт-на-Одері, за ініціативи Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща) та Європейського Університету Віадріна (Німеччина).

Навчання на Літній школі відбувалось в Колегіумі Полонікум (Collegium Polonicum in Słubice). Це спільний науково-дидактичний майданчик двох університетів-партнерів: Університету ім. Адама Міцкевича в Познані і Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері, заснований в 1992. Заклад є формою спільної транскордонної роботи в області досліджень. Головним завданням Колегіуму є робота на користь наукової і культурної взаємодії між Польщею і Німеччиною.

Від Київського університету імені Бориса Грінченка до Літньої школи долучилась Гондюл Олександра, аспірантка 2 року навчання спеціальності «Журналістика», викладачка кафедри міжнародної журналістики Факультету журналістики.

Літня школа включала в себе дослідження особливостей освіти у Польщі та Німеччині, екскурсії, лекції щодо цифрових технологій та стартапів, міжкультурні воркшопи та мовні курси (польська та німецька). Окрім того, для учасників Школи була організована поїздка в Берлін на зустріч із Phineo Startups, організацією, що навчає та об’єднує імпакт-стартапи, що вирішують одну з проблем: Війна проти України, Зміни клімату, Виклики демократії, Міграція. Представники Phineo Startups також розповідали про свою систему вимірювання впливу проєктів / діяльності / стартапів, а також представляли особливості своєї бізнес-програми. Phineo Startups в Берліні розміщуються в екосистемі buM, де представлені компанії та організації, які долучаються до пошуку рішення кризових викликів сьогодення.

Також учасники Літньої школи відвідали культурні установи Франкфурта-на-Одері, що були створені як відповідь на запит про створення культурної спільноти в місті та які реалізують різноманітні соціальні проєкти, проводять креативні воркшопи та події, займаються благодійністю – це простори Kukuryku та KulturManufaktur.

Гондюл Олександра на основі отриманих знань під час Літньої школи проведе для Наукового товариства Університету Грінченка практичний воркшоп щодо цікавих аспектів польської та німецької освіти, а також щодо особливостей створення стартапів.

Київський університет імені Бориса Грінченка щиро вдячний Університету імені Адама Міцкевича та партнерам за запрошення до участі у надзвичайно корисній Літній школі!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Літня школа
Літня школа
Літня школа
Літня школа
Літня школа
Літня школа
Літня школа
Літня школа