Семінар щодо можливостей участі у програмах мобільності

20 вересня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

20 вересня відбувся захоплюючий семінар для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка – "Програми академічної мобільності", на який завітали близько 100 студентів з різних факультетів.

На початку заходу завідувачка НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, Ольга Виговська, представила для здобувачів освіти різні можливості участі в програмах академічної мобільності. Презентація була інформативною та корисною, натхненні студенти з інтересом ставили питання та активно ділилися власними враженнями та досвідом. Завершився захід пізнавальною вікториною, в якій переможці на згадку отримали приємні призи.

Наш Університет продовжує активно розвивати міжнародну діяльність, надаючи молодому поколінню нові можливості для отримання яскравих вражень, здобуття цінного досвіду та знань, що безсумнівно сприятимуть подальшому розвитку нашої країни.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Семінар щодо програм мобільності