Засідання Вченої ради Університету 28 вересня 2023 року

28 вересня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

28 вересня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, яке розпочалось із хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць України та жертв збройної агресії російської федерації.

Голова Вченої ради, проректор з наукової роботи Наталія Віннікова вручила науково-педагогічним працівникам Університету атестати доцента, видані на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 23 серпня 2023 року. За результатами таємного голосування прийнято рішення щодо присвоєння вчених звань професора і доцента ще чотирьом викладачам, чиї кандидатури було обговорено на засіданні.

Голова комісії з реорганізації, проректор Олександр Турунцев обґрунтував підстави для ліквідації дистанційної школи “Нова генерація” Університету, підкресливши, що усі розроблені школою електронні курси та уроки передано до Фахового коледжу “Універсум” та Інституту післядипломної освіти Університету Грінченка для використання в освітньому процесі.

Перший проректор Лілія Гриневич ознайомила членів Вченої ради зі станом реалізації Плану заходів із вшанування пам’яті Віктора Олександровича Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, та презентувала пропозиції щодо внесення змін до документа.

Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Жильцов презентував результати вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2023 році.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Засідання Вченої ради Університету