Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ у Загребському університеті (Хорватія)

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+
у Загребському університеті (Хорватія)

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Загребському університеті (Хорватія) на весняний семестр 2023-2024 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах наданих місць таких студентів:

1. Карину Ющик, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), освітня програма «Регіональні студії», Факультет права та міжнародних відносин;
  2. Поліну Лищенко, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), освітня програма «Суспільні комунікації», Факультет права та міжнародних відносин.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти