CARE project. День другий

10 жовтня 2023 року
Університет прикладних наук Хяме (Фінляндія)

Другий день навчального візиту в рамках міжнародного проєкту CARE за підтримки Університету прикладних наук HAMK, Фінляндія був насичений навчальними активностями.

Дослідники Edu Research Unit Soili Rinne та Carita Cruz презентували рамки компетентностей карʼєрного радника у Фінляндії. Пані Soili Rinne виступила із доповіддю на тему «Студентоцентричний підхід, карʼєрне радництво та консультування як освітня професія». Спеціаліст з карʼєрного радництва Olli Poyry презентував стратегічний план розвитку програми в HAMK.

Лекції були доповнені практичними заняттями, протягом яких учасники Університету Грінченка мали змогу побрейнстормити про майбутні критерії успішного карʼєрного радника в Україні. Використовуючи найкращий досвід Фінляндії, маємо на меті запровадити нову затребувану освітньо-професійну програму в нашому Університеті.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

CARE project. День другий