CARE project. День третій

CARE project. День другий

11 жовтня 2023 року
Університет прикладних наук Хяме (Фінляндія)

Програма навчального візиту в рамках міжнародного проєкту Developing Career Guidance and Counselling Education for Ukraine CARE продовжується. Науковці Університету прикладних наук HAMK спільно з науковцями Університету Грінченка обговорили можливі теми наукових досліджень у сфері карʼєрного радництва та професійного зростання.

Старший дослідник Edu Research Unit Carita Cruz презентувала міжнародний досвід карʼєрного радництва на прикладі різних країн. Пані Soili Rinne поділилась із учасниками основними кейсами із підготовки навчального плану освітньо-професійної програми з карʼєрного радництва.

Колеги з Факультету підвищення кваліфікації вчителів презентували свої навчальні плани та програми, які базуються на індивідуальному підході до кожного.

За підсумками третього навчального дня програми було підготовлено календарний план розробки та впровадження освітньо-професійної програми в Університеті Грінченка.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

CARE project. День третій