Вебінар на тему "Інформаційна гігієна під час війни"

Вебінар на тему

11 жовтня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

11 жовтня 2023 р. відділом практики та працевлаштування НМЦ стандартизації та якості освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було організовано онлайн зустріч студентів Університету з заступницею начальника відділу сприяння зайнятості Київського міського центру зайнятості у форматі вебінару на тему "Інформаційна гігієна під час війни".

Під час проведеного заходу представниця КМЦЗ, пані Оксана Шубіна, підняла актуальне та важливе питання для майбутніх фахівців, а саме, значимість медіаграмотності для успішного пошуку роботи. Це допоможе уникнути основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування, випадків торгівлі людьми, усвідомлення переваг легального працевлаштування.

Про свою зацікавленість в подальшій участі у таких вебінарах для студентів і випускників Університету можна повідомити шляхом попередньої реєстрації.

Матеріали надані НМЦ стандартизації та якості освіти

Інформаційна гігієна під час війни