Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія)

Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився перший етап конкурсного відбору для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Кадісу (Іспанія) на весняний семестр 2023-2024 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала

у межах наданих місць для бакалаврів наступних студентів:

1. Христину Сарахман, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (3 курс), освітня програма «Філологія (іспанська)», Факультет романо-германської філології.
  2. Аміну Дорошенко, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (3 курс), освітня програма «Філологія (іспанська)», Факультет романо-германської філології.
  3. Єлизавету Острощенко, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (3 курс), освітня програма «Філологія (іспанська)», Факультет романо-германської філології.
  4. Яну Ємець, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2 курс), освітня програма «Філологія (іспанська)», Факультет романо-германської філології.

у межах наданих місць для магістрів наступних студентів:

1. Ольгу Мельник, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Філологія (іспанська)», Факультет романо-германської філології
    Другий етап конкурсу буде проводити конкурсна комісія Університету Кадісу.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти