ІІ Міжнародний живописний пленер «Mazurskie Inspiracje. Niegocin 2023

03-15 жовтня 2023 року

м. Вількасі (Польща)

ІІ Міжнародний живописний пленер «Mazurskie Inspiracje. Niegocin 2023» відбувся з 03-15 жовтня 2023 року в м. Вількасі (Польща).

За персональними запрошеннями учасниками заходу були викладачі кафедри образотворчого мистецтва Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка: Крюкова Ганна Олексіївна та Попінова Оксана Миколаївна. Пленер об'єднав митців з Польщі, України, Литви та Грузії.

За період відрядження в рамках ІІ Міжнародного пленеру Крюковою Ганною та Попіновою Оксаною були створені авторські мистецькі твори, відбувся обмін досвідом з європейськими митцями. Також були проведені майстер-класи з олійного живопису. Роботи наших викладачів були представлені у звітній міжнародній виставці, що сприяло підтриманню творчих зв’язків з Fundacja “Byc wie cej” для подальшої міжнародної співпраці.

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

ІІ Міжнародний живописний пленер