Благодійний Захід присвячений Дню захисників та захисниць України

13 - 22 жовтня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

У період із 13 по 22 жовтня 2023 року в приміщенні басейну спорткомплексу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Благодійний Захід присвячений Дню захисників та захисниць України під час якого було зібрано кошти для підтримки Збройних Сил України. Учасники заходу, незалежно від вікової категорії, брали участь у цільовій громадській ініціативі, орієнтованій на допомогу українським захисникам шляхом співпраці з Міжнародним благодійним фондом "Повернись Живим."

Важливо підкреслити, що захід не лише забезпечив моральну та матеріальну підтримку ЗСУ, а також сприяв патріотичному вихованню молоді, популяризації здорового способу життя і плавання. Зазначимо, що організаторами цього благодійного заходу стали кваліфіковані тренери і співробітники школи плавання Київського університету імені Бориса Грінченка. Зібрано фінансові ресурси на суму 37 708 гривень до Дня захисників та захисниць України надіслано до Благодійного фонду "Повернись Живим", з яким Київський університет імені Бориса Грінченка продовжує співпрацювати і в 2023 році. За 10 місяців цього року проведено 3 благодійних заходи і зібрано 122 655 гривень.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у зборі цих коштів!

Висловлюємо глибоку вдячність нашим ГЕРОЯМ, за можливість жити і працювати!

Слава Героям! Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом Університету Гріненка

Благодійний Захід