Засідання Вченої ради Університету 26 жовтня 2023 року

26 жовтня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінченка

26 жовтня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, яке розпочалось із хвилини мовчання за загиблими захисниками і захисницями України та жертвами збройної агресії російської федерації. Також члени Вченої ради вшанували пам’ять ректора Університету Грінченка (2007–2022), доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України Віктора Огнев’юка та засновника кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Університету, доктора технічних наук, професора Володимира Бурячка.

Голова Вченої ради Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор, представила новообраних членів Вченої ради від студентів, які виголосили та підписали зобов’язання члена Вченої ради Університету. Наталія Миколаївна вручила дипломи доктора філософії випускникам аспірантури Університету, які успішно захистили дисертації з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія – Анні Бахтіній, Катерині Білик, Валентині Сотниковій, Юрію Тельцю.

Дискусію та активне обговорення викликала доповідь Олени Половіної, завідувача кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента, яка представила проміжні результати виконання наукової теми “Підготовка майбутніх фахівців дошкільної освіти до пcихолого-педагогічного супроводу розвитку дітей раннього віку” (реєстраційний номер 0121U113725, термін виконання: 2021–2026 рр.).

Одноголосно затверджено наукову тему кафедри мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти “Розвиток мовної особистості вчителя в системі неперервної педагогічної освіти”, яку презентувала Наталія Дика, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор.

На засіданні відбулось балотування щодо присвоєння вченого звання доцента. З цих та інших питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Засідання Вченої ради Університету