Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+ в Університеті Фоджа (Італія)

Результати конкурсу на участь у програмі Еразмус+  в Університеті Фоджа (Італія)

Університет Фоджа (Італія)

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності в Університеті Фоджа (Італія) на весняний семестр 2023-2024 н. р.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала

у межах наданих місць для бакалаврів наступних студентів:

1. Вікторію Романенко, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2 курс), освітня програма «Філологія (італійська)», Факультет романо-германської філології.
  2. Дарину Дишлюк, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2 курс), освітня програма «Філологія (італійська)», Факультет романо-германської філології.

у межах наданих місць для магістрів наступних студентів:

1. Тетяну Майбоженко, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Філологія (італійська)», Факультет романо-германської філології;
  2. Марину Рябу, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Філологія (італійська)», Факультет романо-германської філології;
  3. Богдану Куцак, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти (1 курс), освітня програма «Філологія (італійська)», Факультет романо-германської філології.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надані НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти