Участь вихованців плавального басейну спорткомплексу Університету Грінченка у виїзних змаганнях

28 жовтня 2023 року

м. Київ

У суботу 28 жовтня 2023 року команда Grinchenko Swimming взяла участь у змаганнях «Dream Cup» на базі мережі Sport Life. Попри складні погодні умови та повітряну тривогу команда все ж змогла гідно виступити та показала високі результати.

До складу команди грінченківців уходило 38 учасників, які в наполегливій боротьбі здобули 18 медалей: 6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових. У цих змаганнях також узяла участь група дітей з обмеженими можливостями – вихованців нашого басейну, які зайняли призові місця. Приємно, що серед переможців – дебютанти нашої команди, для яких ці змагання були першими.

Пишаємось вихованцями команди басейну Університету Грінченка! Висловлюємо вдячність нашим тренерам, а саме: Мазуренку Валерію, Захаровій Діані, Мазуренко Катерині, Фесенко Кристині та Мазурку Ігорю, які на високому професійному рівні підготували вихованців школи плавання до змагань! Також дякуємо організаторам спортивних змагань – мережі Sport Life “Dream Cup”.

Найбільшу вдячність висловлюємо воїнам, які боронять наші життя – адже без вас проведення таких заходів було б неможливим. Слава Україні!

Матеріали надані Спортивним комплексом

Виїзні змагання