Всесвітній день науки – 2023: Вебінар «Як застосувати адаптивне лідерство до розбудови миру та післявоєнної відбудови?»

07 листопада 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

07  листопада 2023 року у рамках Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку за ініціативи кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи то спеціальної освіти Університету Грінченка відбувся вебінар: «Як застосувати адаптивне лідерство до розбудови миру та післявоєнної відбудови?».

11 08 01

Спікером заходу була: Наталія Гусак, доцентка Вищої школи соціальної роботи та соціальних досліджень Брин-Морського коледжу (Пенсильванія, США), доцентка Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Київ, Україна).

Модерувала захід: Ольга Швед, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи то спеціальної освіти Університету Грінченка, кандидатка соціологічних наук.

У ході вебінару було розкрито такі питання:

• зміст поняття «адаптивне лідерство»;
  • значення адаптивного лідерства у вирішенні складних викликів;
  • ефективне використання адаптивного лідерства у громаді;
  • важливість адаптивного лідерства у повоєнній розбудові.

Наприкінці заходу спікер запропонувала учасникам створити модель адаптивного лідерства для України. Присутні активно виловлювали різні думки щодо такої моделі.

Участь у заході взяли студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники та всі бажаючі.

Матеріали надані НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Всесвітній день науки – 2023